Naslovnica Pretraživanje AAA
 

 

VODITELJ PROJEKTA
Titula Ime i prezime Telefon e-mail  
Dr. sc. Siniša Marijan +385-1-366-7315 sinisa.marijan@koncar-institut.hr
         
ADMINISTRATIVNI VODITELJ PROJEKTA
Titula Ime i prezime Telefon e-mail  
Mag. spec. Marina Penić Levada +385-1-3656-306 mplevada@koncar-institut.hr
         
ISTRAŽIVAČI
Titula Ime i prezime Telefon e-mail  
Dr. sc Ante Elez +385-1-3656-290 ante.elez@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Pavlović Božidar +385-1-3656-291 bozidar.pavlovic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Kapović Andrijana +385-1-3656-291 akapovic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Jančić Vedran +385-1-3656-291 vjancic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Poljak Ivan +385-1-3656-290 ipoljak@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Krnjak Ana +385-1-3656-290 ana.krnjak@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Matjačić Boris +385-1-3656-292 bmatjacic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Babić Marin +385-1-3656-292 mbabic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Ćesić Vinko +385-1-3656-292 vcesic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Cvrk Ivan +385-1-3656-290 icvrk@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Radanović Branislav +385-1-3656-290 bradanovic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Meštrović Zvonimir +385-1-3656-290 zmestrovic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Čihak Tihomir +385-1-3655-219 tcihak@koncar-institut.hr
Mr. sc. Ungarov Josip +385-1-3655-282 joung@koncar-institut.hr
Dr. sc. Čobanov Neven +385-1-3655-282 ncobanov@koncar-institut.hr
Dr. sc. Težak Nenad +385-1-3656-292 ntnenad@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Vlah Maja +385-1-3655-301 mvlah@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Eršek Andrija +385-1-3656-292 andrija.ersek@koncar-institut.hr
Dr. sc. Babić Josip +385-1-3656-292 jbabic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Bilić Mario +385-1-3656-292 mbilic@koncar-institut.hr
Dipl. ing. Šprah Mario +385-1-3656-292 smario@koncar-institut.hr
Mag. ing. Raguž Darko +385-1-3656-292 draguz@koncar-institut.hr
Dr. sc. Tečec Ribarić Zlatka +385-1-3655-282 ztecec@koncar-institut.hr

TRAŽILICA
 
KONZORCIJ
 

 

       

 

 


FINANCIRANJE
 

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

 

 

 

 

 
"Ulaganje u budućnost"
 
 
Odricanje od odgovornosti
Sadržaj ove internetske stranice isključiva je odgovornost Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu i ne odražava nužno gledišta Europske unije.